Poznaj Nas

Rynek reklamowy rozwija się bardzo szybko a oczekiwania naszych klientów wciąż ewoluują. Dlatego też ciągle staramy się podnosić jakość naszej pracy i poszerzać naszą ofertę abyś znalazł u nas kompleksowe usługi umożliwiające pełną promocję Twojej firmy.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem pozwalającym nam na przygotowanie prac do druku wielkoformatowego, druku offsetowego wraz z pełną realizacją poligraficzną. Poprzez prawie 20 letnią działalność na rynku lokalnym musieliśmy wykazać się innowacyjnością oraz lojalnością wobec naszych klientów.

Wypracowaliśmy nasze miejsce w branży reklamowej poprzez szeroki, elastyczny i tani wachlarz usług jaki wykonujemy. Oferujemy Państwu usługi reklamowe wysokiej jakości za przystępną cenę przy zachowaniu indywidualnego podejścia do każdego klienta.

Centrum usługowe Szapiel

Specjalizujemy się w kreowaniu szeroko pojętej wizualnej strony naszych klientów oraz ich produktów stale poszerzając naszą ofertę aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom.

Usługi
Nasza oferta jest szeroka i elastyczna

Dzięki szerokiej ofercie usług dodatkowych wypracowaliśmy sobie solidną pozycję na rynku w zakresie dorabiania kluczy, awaryjnego otwierania i grawerowania.

Doświadczenie
Ponad 20 lat na lokalnym rynku

Poprzez prawie 20 letnią działalność na rynku lokalnym wykazaliśmy się innowacyjnością oraz lojalnością wobec naszych klientów.

Zgrany zespół
Pomożemy Państwu w każdej sytuacji

Doświadczona drużyna to podstawa sukcesu. Nasi pracownicy pomogą i doradzą Państwu w każdej sytuacji proponując najkorzystniejsze rozwiązanie.

JAKOŚĆ

Przykładamy dużą uwagę do szczegółów i jakości wykonania. Wykonany druk jest najwyższej jakości z idealnie odwzorowanymi barwami, grawer szczegółowy i wyraźny a dorabiane klucze idealnie dopasowane do oryginału.

TERMINOWOŚĆ

Zdajemy sobie sprawę jak ważny dla naszych klientów jest czas, dla tego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dokładając wszelkich starań, aby zrealizować je w możliwie najkrótszym czasie z zachowaniem najwyższej jakości.

ZAPLECZE

Posiadamy nowoczesny, wydajny i sprawdzony sprzęt renomowanych producentów. Korzystamy z najlepszych dostępnych na rynku materiałów dzięki temu mamy pewność i gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Kwalifikacje

Certyfikaty, świadectwa, zaświadczenia i licencje